Rowery dla dziewczynek

Poniżej kilka modeli rowerków, które będą idealnym prezentem dla dziewczynek na komunię.

Są to jedne z bardziej popularnych rowerów komunijnych w poprzednich sezonach.

Rower Kross Vena 3 Speed to nowość w ofercie Krossa.  Bogato wyposażony, stylowy, występuje w dwóch kolorach – jasnoniebieskim oraz różowym. Wzorowany na wygodnych rowerach miejskich. Polecamy każdej młodej damie.

Romet Panda City -  to najnowsza wersja bardzo popularnego roweru młodzieżowego dla dziewczyn. Od kilku sezonów jest to jeden z bardziej popularnych rowerów kupowanych na komunię. Produkowany w kolorze różowym.

Medano Artist Cocco - to rower dla tych, którzy chcą się wyróżniać na drodze. Wzorowany na coraz bardziej popularnych w Polsce Cruiserach, charakteryzuje się fantazyjną kolorystyką oraz dużą wygodą jazdy.

 

Więcej na Flowerbike.pl

Zachęcamy również do zapoznania się z wyprzedażami kolekcji 2011. W niższych cenach dostępnych jest wiele atrakcyjnych modeli m.in:

Kellys Cindy

 

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu stacjonarnego w Warszawie przy ul. Niekłańskiej 41 oraz sklepu internetowego PerfectSport.pl

 

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>